Moravský Písek po Prezidentském poháru bere i pohár pro mistra AHL

HC Moravský Písek se probil až do finále Play-Off a tam narazil na svého pokořitele ze základní části tým HC Včelary. Všechny finále byly hodně napínavé. Tohle bylo ve spoustě věcech jiné. Moravský Písek se po 50-ti vteřinách ujal vedení 1:0 a do konce 7. minuty stíhnul Písek přidat ještě další 4 branky. První třetina končila stavem 6:1 pro domácí. Druhá třetina už byla opatrná a šance chudá. I proto asi druhá čast končila stavem 0:0. V poslední části už si Moravský Písek nenechal nic utéct a pojistil si titul 7. brankou. Bylo vidět, že každý zápas je jiný a ne pokaždé to jde (nejde). Je potřeba všechno včetně štěstí. I přes jednoznačný výsledek byl hokej super a všichni se na ZS v Uherské Brodě dobře bavili.